Great Place to Work'ün global çapta kabul görmüş ve tercih edilen analizleri ile kurum kültürünüze ışık tutun

Global Uzmanlık & Birikim

30 yıllık veri ve analiz geçmişimiz ile Dünya çapında 5 kıtada 60'dan fazla ülkedeki ofislerimiz sayesinde sonuçlarınızı en iyi iş yerleri ile karşılaştırın.

İş yeri Kültürü Analizi

Her yıl dünya çapında 7000'den fazla işletme tarafından gerçekleştirilen Culture Audit© İşyeri kültürü analizi ile İK uygulamalarınızı derinlemesine analiz edin ve kıyaslayın.

Çalışan Anketi

Her yıl dünya çapında  16.000.000'dan fazla çalışanı temsil eden Trust Index© Anketi ile çalışanlarınızın mevcut kurum kültürünüz hakkındaki algılarını ölçümleyin ve aksiyon alanlarınızı belirleyin.

Kurum kültürünüzü ve Çalışanlarınızın Algısını Ölçümleyin

Great Place to Work® Enstitüsünün 30 yıllık kurum kültürü uzmanlığı ile geliştirilmiş ve Dünya çapında kabul görmüş analiz metotları ve ölçümlemeleri ile kurum kültürünüz ve çalışanlarınızın algılarına ışık tutabilir, elde edeceğiniz detaylı raporlamalar ile daha güçlü bir kurum kültürünü inşa edebilirsiniz. Great Place to Work'ün sürekli gelişen ve kurum ihtiyaçlarınıza göre kullanabileceğiniz analiz ve ölçümleme metotları ile kurum kültürünüzü geleceğe hazırlayın.

Trust Index© Çalışan Anketi

Çalışanlarınızın deneyimlerini ölçümleyin ve karşılaştırın

 

Trust Index© Çalışan anketi, işyeri kültürünüzün genelindeki güven algısını çalışanlarınızın işyeri kültürünüz içerisindeki deneyimlerini dikkate alarak derinlemesine bir analiz ile büyük resmi görme olanağını tanımaktadır.

Özelleştirilmiş uygulamalar ile kolay ve hızlı bir şekilde organizasyon içerisindeki demografik sonuçları karşılaştırmanıza imkan sağlar. Aynı zamanda ''Türkiye'nin En İyi İşverenleri''  listesine dahil olan En iyi şirketler ve  Dünyadan benchmarklar ile sonuçlarınızı karşılaştırabilirsiniz.

Culture Audit© İşyeri Kültürü Analizi

İK Uygulama ve Politikalarınızı değerlendirin

 

Culture Audit© analizi işyeri kültürünüzün etkin alanlarını görmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Culture Audit© analizi danışmanlarımızın kurum kültürünüzü ileri taşıyan ve çalışanlarınızın algılarında önemli etkisi olan program, politika ve uygulamalarınızı derinlemesine analiz etmelerine ve değerlendirmelerine olanak sağlar.

İş yeri kültürü analizi ile elde edeceğiniz faydalar;

  • Güçlü alanlarınızı ön plana çıkartmak ve fırsat alanlarınızı belirlemek.
  • Mevcut kurum kültürünüz ve oluşturmak istediğiniz kültür arasındaki farkları ortaya çıkartmak.
  • Çalışanlarınız ve işyeri kültürünüz arasındaki bağlantı kopukluğunun kök nedenlerini belirlemek.
  • Mevcut uygulamalarınız ve politikalarınız için gerekli değişiklikleri yapmak.

 

EVP Index© İşveren Markası Analizi

Kurum kültürünüz ve İşveren Markası etkinizi analiz edin

 

EVP Index©, kurumunuzun temelinde yer alan güçlü ve gelişime açık alanları tespit ederek, İşveren Markanızın tanımlanmasında ve aksiyon alanlarının belirlenmesinde kullanılan güçlü bir analiz yöntemidir. EVP Index, kurumunuz için en doğru Çalışan Marka Vaadini belirlemenize ve varolan Çalışan Marka Vaadini geliştirmenize yardımcı olur.

EVP Index©, hem kurum kültürünüzün çalışanlarınız üzerindeki algısını, hem de İşveren Markanızın güçlü ve gelişime açık alanlarını keşfetmenizi sağlayan tek güçlü analiz aracıdır.

 

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC