Great Place to Work® Certified Şirketleri

Harika bir iş yeri olma yolculuğunda ilk adımı atan şirketleri keşfedin.

Recognition Programı Nedir?

Great Place to Work® recognition programı 30 yıldan fazla süredir sahip olduğumuz kurum kültürü uzmanlığımız, geniş veri ve analiz geçmişimiz ile güçlü kurum kültürlerinin ve En İyi İşyerlerinin belirlenmesi, ödüllendirilmesi ve kamuoyu ile paylaşılmasını amaçlar.

Neden Recognition Programına Katılmalısınız

Kültürünüzü En İyilerle Kıyaslayın

Analiz sonuçlarınızı Türkiye’nin, Avrupa’nın ve dünyanın en iyileriyle karşılaştırın, hemen hayata geçirerek en iyilerden biri olmanızı sağlayacak en yeni uygulamaları öğrenin. Sonuçlarınızı cinsiyet, jenerasyon,  iş kademesi ve farklı kırılımlarda da görme fırsatına sahip olacaksınız.

Parlak Yetenekleri Çekin

Mükemmel çalışanlar mükemmel kültürleri tercih eder. En iyi ve parlak yetenekleri Sertifikasyon logonuzu ilanlarınızda paylaşarak, web sitemizden refere edilerek ve sosyal medya kanallarınızda duyurarak mükemmel işyerinize çekebilirsiniz.

Pazarlama ve Marka Bilinirliği

Great Place to Work Certified™ olmaya hak kazanarak işyeri kültürünüzün mükemmelliğine tarafsız bir uzman onayı alarak işveren markanızı güçlendirin. Seçkin gazete, dergi ve iş yayınları, web sitemiz, e-posta listemiz, sosyal medya kanallarımız ve etkinliklerimizde yer verilen bir işveren olarak Great Place to Work’ün pazarlama imkanlarından yararlanın. 

İşinizi Geliştirin, Sonuçları Hemen Alın ve Global Harekete Katılın

Great Place to Work Certified™ logolu şirketler büyük mali başarı sahibi gelişmekte olan şirketlerin başını çekerler. Sertifikalı şirketler işyeri mükemmelliğinin en üst standartlarını tutturdukları için çalışanları mutlu olur, iş performansları kuvvetlenir ve hepsi bir araya gelince daha iyi bir dünya için katkıda bulunurlar.

Recognition Program Süreci Nasıl İşliyor?

Great Place to Work® Recognition programı, En İyi İşverenler listeleri ve Sertifikasyonu ile işveren markanıza güç kazandırır, yeteneklerin dikkatini çekmenizi, mevcut çalışanlarınızın bağlılığını artırır. En az 20 çalışana sahip olan tüm büyüklük ve sektörden şirketin katılımına açıktır. 
1
Trust Index© Çalışan Anketi

Trust Index© çalışan anketi ile çalışanlarınızın kurum kültürü algısını ölçümleyin.

2
Culture Audit©  İşyeri Kültürü Analizi

Culture Audit© iş yeri kültürü analizi ile İK uygulamalarınız ve politikalarınız hakkında bilgiler paylaşın.

3
Sonuçlarınızı Değerlendirin

Elde edeceğiniz detaylı raporlar ile sonuçlarınız hakkında derinlemesine bilgiye sahip olun. Kurum kültürünüzün temelinde yatan özellikli noktaları keşfedin.

4
Certified Olmaya Hak Kazanın

Çalışan sayınıza göre belirlenmiş olan minimum Trust Index puanına erişin ve Great Place to Work Certified şirketi olmaya hak kazanın

5
Great Leader Sertifikasına Sahip Olun

Kurum kültürünüzü ileri taşıyan liderleriniz ve yöneticileriniz için Great Leader Sertifikası kazanın 

Nedir?

6
En İyi İşverenler Listesine Aday Olun 

Great Place to Work® Recognition programına dahil olan şirketler, Trust Index© yeterli puanına ulaşmaları durumunda Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesine aday olabilirler.

Türkiye'nin En İyi İşverenleri

Türkiye'nin En İyi İşverenlerinden oluşan ve Great Place to Work® felsefesine gönül veren topluluğumuzun bazı üyeleri.

Recognition Programı ile İşveren Markanıza Dikkat Çekin!

Great Place to Work® Recognition Programına katılarak, İş yeri kültürünüzün fark yaratan noktalarına dikkat çekin, farkındalığı artırarak ve İşveren markanızı geliştirerek mevcut ve potansiyel çalışanlarınızın algısında ön planda olun.
© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC