Her yıl farklı sektör ve büyüklükteki değerli şirketlerin katılımı ile gerçekleşen Türkiye'nin En İyi İşverenleri Araştırmasının 2019 yılı sonuçları çok yakında açıklanıyor.
 WYNDHAM GRAND HOTEL / LEVENT - İSTANBUL  

Neden Katılmalısınız ?

 

Great Place to Work® Enstitüsü tarafından her yıl gerçekleştirilen  Türkiye'nin En İyi İşverenleri Araştırmasına katılan şirketlerin çalışanlarının mevcut iş yeri kültürleri hakkında ki algıları, ve fark yaratan insan kaynakları uygulamalarının analiz edilmesi ile belirlenen Türkiye'nin En iyi İşverenleri listesinde yer almaya hak kazan şirketler düzenlenecek ödül töreni ile sahiplerini bulacak. 

Bu yıl yedinci kez düzenlenen araştırmanın ödül törenine katılarak ülkemizden ve yurt dışından önemli konuşmacıların fark yaratan ve bilgi içeren sunumlarını izlemenin yanı sıra, ödül alan şirketlerin heyecanına tanıklık edecek, eğlencenin ve showların dahil olacağı bu farklı atmosferin keyfini sürebileceksiniz.

Türkiye'nin En İyi İşverenleri 2019 Ödül törenine katılmak ve ödül töreni hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Program 

 

16:00 - 17:00 Etkinlik Kayıt

17:00 - 18:00 Kokteyl & Gala Yemeği 

18:00 Ödül Töreni Program Açılışı / Türkiye'nin En İyi İşverenleri Ödülleri 

  • The Business Case for Employee Engagement / Prof. Alex Edmans – London Business School 
  • Açılış Konuşması & Türkiye’nin En İyi İşverenleri Sonuç Sunumu / Eyüp Toprak – Great Place to Work® Türkiye Genel Müdürü
  • Great Place to Work Leader Rapor Sunumu Prof. Dr. Türker Baş
  • Markalaşan Kurum Kültürü: EVP Index© Türkiye Sonuç Sunumu / Dr. Engin Baran

20:15 – 22:30 Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2019 Ödülleri

  • Özel Ödül Kategorisi Ödülleri
  • Best Small Workplaces Kategorisi
  • 50 - 250 Çalışan Sayısı Kategorisi Ödülleri
  • 250 - 500 Çalışan Sayısı Kategorisi Ödülleri
  • 500 - 2000 Çalışan Sayısı Kategorisi Ödülleri
  • 2000+ Çalışan Sayısı Kategorisi Ödülleri 

22:30 - 23:30 Ödül Töreni Kapanış / Kapanış Partisi  

Konuşmacılar

Geri Sayım Başladı! Sponsorlar Arasında Yerinizi Alın!

 

Her yıl  gerçekleştirilen Türkiye'nin En İyi İşverenleri Araştırması sonuçları ve Listesi 30 Nisan 2019 tarihinde açıklanıyor.

Türkiye'nin En İyi İşverenleri araştırmasına katılarak fark yaratan sonuçları ile En iyi İşverenler Listesinde yer almaya hak kazanan şirketlerin ödüllendirildiği ödül gecemizde bu coşkuyu birlikte paylaşmak ve markanızın prestijli ödül törenimizde yer almasını istiyorsanız sponsorluk tekliflerimiz ve detayları ile ilgili aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC