Başarının Ölçümlenmesi

Trust Index© Çalışan anketi, şirketinizin ve işyeri kültürünüzün gelişim noktalarını görmenizi, çalışanlarınızın algısını ölçümlemenizi ve işyeri kültürünüzü daha iyiye taşımanıza olanak sağlayacak alanları keşfetmenizi sağlar. Kapsamı ve kurum kültürünüzün derinliklerine ışık tutacak soru yapısı ile fark yaratmasının yanı sıra Great Place to Work® Enstitüsünün her yıl düzenlemekte olduğu Türkiye'nin En İyi İşverenleri araştırmasının da temel ölçüm araçlarından biridir.

Mükemmel işyeri kültürünün bilimi

30 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz araştırmalarımız mükemmel işyeri kültürünü ve tanımını çalışanların yöneticilerine güvendikleri, yaptıkları işten gurur duydukları ve birlikte çalıştıkları arkadaşlarından keyif aldıkları yer şeklinde ortaya koymuştur. Trust Index© analizi birbirine bağlı üç ilişkiyi değerlendirerek, bu bileşenlerin her birinin kalitesini ölçmektedir:

  • Çalışanlar ve Yöneticiler  - ( Yöneticiler ve çalışanları arasındaki ilişki kalitesi )
  • Çalışanlar ve yaptıkları iş - ( Yaptıkları işten ve kurumdan gurur duyma )
  • Çalışanlar ve diğer çalışanlar - ( Takım arkadaşları arasındaki işbirliği ve keyif alma )

İşyeri kültürünüzün derecesini ve gelişim alanlarınızı bilmek

Trust Index© Çalışan anketi, işyeri kültürünüzün genelindeki güven algısını çalışanlarınızın işyeri kültürünüz içerisindeki deneyimlerini dikkate alarak derinlemesine bir analiz ile büyük resmi görme olanağını tanımaktadır. Özelleştirilmiş uygulamalar ile kolay ve hızlı bir şekilde organizasyon içerisindeki demografik sonuçları karşılaştırmanıza imkan sağlar. Aynı zamanda ''Türkiye'nin En İyi İşverenleri''  listesine dahil olan En iyi şirketler ile ve gerek ülkemizden gerekse Dünyadan benchmarklar ile sonuçlarınızı karşılaştırabilirsiniz.

İşyeri kültürü danışmanlarımızdan destek alın

Sonuçlarınızı anlamak ve gelişim alanlarınızı tespit etmek için analizlerinizin sonrasında Great Place to Work'ün işyeri kültürü alanındaki uzman danışmanları işyeri kültürünüzü daha üst seviyeye taşımak ve geliştirmek için bu yolculukta size her zaman destek olacaklardır.

  • Şirketinizin gelişim alanları ve odak noktalarını belirlemek
  • Sektörel en iyi uygulama örnekleri.
  • Aksiyon alanları ve uygulama yöntemleri için danışmanlık.
  • Departman, yönetici ve fonksiyon bazlı detaylı raporlamalar ile nokta vuruşu aksiyon alanlarının belirlenmesi.
  • Şirketinize özel çıkacak analiz ile öncelikli ve etkisi yüksek gelişim alanlarınızın belirlenmesi.
  • Analizler sonucunda öne çıkan bulguların detaylarını keşfedebileceğiniz sonuç sunumları.

Aksiyon planlamaları, aksiyon takip sistemleri, yönetici eğitimleri ve destek sistemleri ve liderlik eğitimleri ve daha fazlasını kapsayan danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC