İz İletişim

Sektör
Medya
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
2010
Çalışan sayısı
50
Web sitesi
             
Şirket Tanıtımı
İZ İletişim; genç ama deneyimli; iş konusunda heyecanlı, kriz anlarında soğukkanlı; organizasyonda disiplinli, yaratıcılıkta havai bir ekipten oluşuyor. İçerik üretiminden başlayıp bu içeriklerin iletişimiyle süren ve raporlama sürecine uzanan yolculukta, başarımızın sırrı, uyum içinde çalışan, yaratıcı, coşkulu ve çalışkan bir takım olmaktan geliyor. İçerik üretiminden, medya ve sosyal medya ilişkilerinin yönetimine, kriz iletişiminden ölçümleme ve raporlama sürecine kadar her aşamada iyi iş üretme prensibiyle, tüm iş ortaklarımıza fark yaratan bir hizmet deneyimi sunmayı sürdürüyoruz.

Çalışanlar ne diyor?

Hem yöneticilerim hem de ekip arkadaşlarımla güvene dayalı bir ilişkimiz var. Çalışma ortamımız keyifliği olduğu kadar yoğun ve stresli anlarda bile yardımlaşmaya çok elverişli.
Şener Aslıbay
Direktör

Bizi farklı kılanlar

İZ İletişim; “iletişim” kadar kolay ve “doğru iletişim” kadar zor bir alanı meslek olarak benimsemiş; genç ama deneyimli; iş konusunda heyecanlı, kriz anlarında soğukkanlı; organizasyonda disiplinli, yaratıcılıkta havai bir ekipten oluşuyor. Aynı bünyede eritmeyi başardığımız bu çelişkiler sayesinde başarılı işlere imza atarken, en büyük iltifatı hak eden özelliğimiz dayanışma duygumuz ve birlikte hareket etme becerimiz olsa gerek... 

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Kadınlara Özel İzin

Uygulamalarıyla fark yaratan İz İletişim, kadın çalışanlara regl dönemlerinde verilen özel gün izinleri şirketteki hem kadın hem erkek çalışanlar üzerinde olumlu etki yarattı. Bu uygulamanın ilan edilmesinin ardından İz İletişim'in resmi Instagram hesabının takipçi sayısı bir gecede yüzde 400 artış gösterdi.

Yönetici yorumu

Bizim gibi odağında ‘insan’ olan şirketler en büyük yatırımı çalışanlarına yapar. Güven ikliminde yeşeren bir kültürün parçası olmak ise çalışanların aidiyet duygusunu güçlendirir. Bugünden ziyade yarınlarımızın temelini sağlam atabilmek için çalışan mutluluğunu önemsiyoruz. Güven kültürü iş yerinde huzurlu bir çalışma ortamı doğmasını sağlıyor. Buna bağlı olarak da çalışanlar daha istekli ve verimli oluyor. Çalışanın şirketini benimsemesi ve kendini buraya ait hissetmesi zorlukların aşılmasını ve hataların tolere edilmesini kolaylaştırıyor.
Nedim Özkan
Ajans Başkanı

Takip et

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC