GittiGidiyor/eBay

Sektör
Bilgi Teknolojileri
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
2001
Çalışan sayısı
204
             
2019 Türkiye'nin En İyi İşvereni
Şirket Tanıtımı
2001 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk online pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay’in çatısı altına girdikten sonra sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirdi. Ayda ortalama 83 milyon ziyaret alan ve 22 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50’den fazla kategoride 15 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Her saniyede 1 ürünün satıldığı site, 7 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin 75’ini mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler ve uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor.

Çalışanlar ne diyor?

Burayı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli şeylerin başında fikrimi özgürce savunabilmem ve fark yaratmak amacıyla yaptığım işlerin desteklenmesi geliyor. Bu da kariyerimde daha güvenli ve emin adımlarla ilerlememi sağlıyor. Ayrıca ekip olarak yaptığımız sosyal sorumluluk projeleriyle ve kullanıcılara sağladığımız faydalarla yaptığımız dokunuşlar GittiGidiyor’u benim için vazgeçilmez kılıyor.
Kübra Şengül
Moda Kategorisi Müdürü

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Luminary Awards

Kültür”ün şirket ruhunu yansıttığına inanan Gittigidiyor, bu ödülü kültürel değerlerini en iyi yansıtan çalışanlarını takdir etmek amacıyla vermektedir. Çalışanlar her yıl, o yılın eBay Kültürel Değerleri savunucularını seçmektedirler. Luminary Awards kazananına, gerçekleştirmek istediği bir hayali sorulmakta ve gerçekleştirmesi için tüm eBay imkanları seferber edilmektedir.

Yönetici yorumu

Güven duygusu olmadan çalışanların kendilerini iyi hissettikleri, huzurlu bir iş ortamı yaratamazsınız. GittiGidiyor’un sürdürülebilir başarısının temelinde daima en iyiyi hedefleyen, mutlu çalışanlar var.
Öget Kantarcı
GittiGidiyor Genel Müdürü & eBay MENA Bölge Direktörü
© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC