Gittigidiyor / eBay

Sektör
Bilgi Teknolojileri
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
2001
Çalışan sayısı
185
             
Şirket Tanıtımı
2001 yılında kurulan ve 16 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay’in çatısı altına girdikten sonra sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 60 milyon ziyaret, yaklaşık 19 milyon kayıtlı üyesiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur.

Çalışanlar ne diyor?

Burayı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli şey kendim olmaktan vazgeçmeden, eşit koşullarda, yaptığım işle fark yaratabileceğimi bilmek. Böylece kariyerimi müthiş bir özgüvenle inşa edebiliyorum.
Ecem Erhamza

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Luminary Awards

Kültür”ün şirket ruhunu yansıttığına inanan Gittigidiyor, bu ödülü kültürel değerlerini en iyi yansıtan çalışanlarını takdir etmek amacıyla vermektedir. Çalışanlar her yıl, o yılın eBay Kültürel Değerleri savunucularını seçmektedirler. Luminary Awards kazananına, gerçekleştirmek istediği bir hayali sorulmakta ve gerçekleştirmesi için tüm eBay imkanları seferber edilmektedir.

Yönetici yorumu

GittiGidiyor olarak insana verdiğimiz değeri ön planda tutmayı her zaman sürdürüyoruz. Güvenilir, hakkaniyet gözeten, takım ruhunu destekleyen ve farklılıkları benimseyen kurum kültürümüzün şirketimizin çok daha güçlü ve başarılı bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemesini sağladığından eminiz.
Murat Yüksel
GittiGidiyor, eBay Çek Cumhuriyeti ve eBay Rusya İnsan Kaynakları Direktörü.

Follow Gittigidiyor / eBay

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC