GittiGidiyor/ebay

Sektör
Bilgi Teknolojileri
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
2001
Çalışan sayısı
200
             
2019 Türkiye'nin En İyi İşvereni
Şirket Tanıtımı
2001 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk online pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay’in çatısı altına girdikten sonra sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirdi. Ayda ortalama 83 milyon ziyaret alan ve 22 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50’den fazla kategoride 15 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Her saniyede 1 ürünün satıldığı site, 7 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin 75’ini mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler ve uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor.

Çalışanlar ne diyor?

Burayı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli şey kendim olmaktan vazgeçmeden, eşit koşullarda, yaptığım işle fark yaratabileceğimi bilmek. Böylece kariyerimi müthiş bir özgüvenle inşa edebiliyorum.
Ecem Erhamza

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Luminary Awards

Kültür”ün şirket ruhunu yansıttığına inanan Gittigidiyor, bu ödülü kültürel değerlerini en iyi yansıtan çalışanlarını takdir etmek amacıyla vermektedir. Çalışanlar her yıl, o yılın eBay Kültürel Değerleri savunucularını seçmektedirler. Luminary Awards kazananına, gerçekleştirmek istediği bir hayali sorulmakta ve gerçekleştirmesi için tüm eBay imkanları seferber edilmektedir.

Yönetici yorumu

GittiGidiyor olarak insana verdiğimiz değeri ön planda tutmayı her zaman sürdürüyoruz. Güvenilir, hakkaniyet gözeten, takım ruhunu destekleyen ve farklılıkları benimseyen kurum kültürümüzün şirketimizin çok daha güçlü ve başarılı bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemesini sağladığından eminiz.
Murat Yüksel
eBay Gelişmekte Olan Avrupa Ülkeleri ve GittiGidiyor Çalışan Deneyimi (İnsan Kaynakları) Direktörü
© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC