Johnson Wax

Sektör
Perakende
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
1886
Çalışan sayısı
60
             
Recognition Program
Şirket Tanıtımı
Ürünlerimizi tanıyorsunuz - Raid, Glade, Oust, Toilet Duck, OFF!, Baygon, Pronto, Mr Muscle, - ve onları her zaman kullanıyorsunuz. SC Johnson 100 yılı aşkın süredir bu ürünleri üretmekte ve şirketi kuran aynı aile hala ona sahip olup onu yönetmektedir. Yüzyılı aşkın bir süredir Johnson ailesi tüm aileler için sadece en iyi olanı istemiş ve yaşadığımız dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için verdiği sözleri yerine getirmiştir.

Çalışanlar ne diyor?

Burayı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli şey iş sonuçlarına verilen önem kadar çalışanların kariyer gelişimine de önem ve destek verilmesidir. Kişilere kendilerini geliştirebileceği çeşitli eğitim olanakları sağlanır.
Merve Özmen

Bizi farklı kılanlar

SC Johnson'da çalışmak birçok bakımdan tatmin edici bir tecrübedir. Çalışanlarımız çevreyi koruyan ve geliştiren lider bir şirkette çalışıyor olmanın bilinç ve gururyla çalışıyorlar. Bu da işinizin ilerlemesinde ihtiyacınız olan desteği alırken bilgi birikimine ve bazı bilgi becerilerinin gelişmesine katıda bulunur.

Yönetici yorumu

SCJ’nin anahtar prensibine göre “Dünya çapındaki şirketlerimizin temel gücünün ve canlılığın insanımızda olduğuna inanıyoruz”. Great Place to Work, çalışanlarımızdan gelen bağımsız bir ölçümü ortaya koymaktadır, kurumumuzun mükemmel bir şekilde faaliyet gösterdiği ve sürdürülebilir bir başarıya ulaştığının mutlak bir kanıtıdır.
Karim Farag
Genel Müdür, MENAPT
© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC