Magna Seating Türkiye

Sektör
İşleme Sanayi & Üretim / Otomotiv
Yer:
Kocaeli
Kuruluş tarihi
1957
Çalışan sayısı
412
Web sitesi
             
Recognition Program
Şirket Tanıtımı
Dünyayı değiştirecek yeni mobilite çözümleri ve teknolojisini sunmaya adanmış lider bir küresel otomotiv tedarikçisiyiz. Ürünlerimiz bugün birçok araçta bulunmakta olup, 28 ülkede 339 imalat operasyonu ve 89 ürün geliştirme, mühendislik ve satış merkezinden gelmektedir. Yenilikçi süreçler ve dünya standartlarında üretim ile müşterilerimize üstün değer sunmaya odaklanmış 173.000'in üzerinde çalışanımız var.

Çalışanlar ne diyor?

Burayı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli şey; Kendimi burada özgürce ifade edebiliyor ve aile ortamı sıcaklığında çalışıyorum.
Serap İncesöz
Muhasebe Uzmanı

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Me & My Company

Her seviyede çalışanın aynı değere sahip olduğu Magna Seating’de, her ay düzenli olarak tüm vardiyadaki çalışanlar ile beyaz yaka çalışanların bir araya geldiği “Me & My company” toplantıları düzenlenmektedir. Bu toplantılarda iş sonuçlarının yanı sıra yeni işe başlayan arkadaşlar, doğum günü kutlamaları, öneri, sigarayı bırakma ödülleri gibi güzel anlar da kutlanmaktadır.

Yönetici yorumu

Great Place to Work yaklaşımı bize bir vizyon kazandırdı. Bakış açımızı, odağımızı nereye çevirmemiz gerektiğini gösterdi. Merkezinde çalışanlarımızın olduğu bir yönetim anlayışını benimsemiş olsak da iyi uygulamalar bakımından ilham verdi. Great Place to Work ile birlikte, doğru geribildirimler ile çalışan memnuniyetimizi arttırmak, iyi uygulamalar konusunda da benchmark olmak bizim için çok önemli ve gurur kaynağı.
İlknur Kuru
İnsan Kaynakları Müdürü
© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC