Kariyer.net

Sektör
Bilgi Teknolojileri
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
1999
Çalışan sayısı
390
Web sitesi
             
Şirket Tanıtımı
1999’da kurulan ve Türkiye’nin ilk ve en büyük online istihdam platformu olan Kariyer.net, yeni nesil teknolojileri kullanarak, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Türkiye’deki her bireye kariyer yolculuğunda yol arkadaşlığı yapmayı amaçlayan Kariyer.net’in veritabanında 25 milyon’u aşkın özgeçmiş bulunuyor. Kariyer.net üyesi 90 binin üzerinde iş ortağı firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü Kariyer.net aracılığıyla arıyor. Kariyer.net’in mavi yaka adayları işverenlerle kolayca buluşturmayı ve böylelikle mavi yaka istihdamına katkı sağlamayı hedefleyen İşin Olsun uygulaması Türkiye’nin ilk ve en büyük ücretsiz mavi yaka iş ve eleman bulma platformu olma özelliği taşıyor. Kariyer.net; İstanbul Ümraniye ve Yeşilköy ofislerinin yanı sıra Ankara, Antalya, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Konya, İzmir, Sakarya ve Samsun’un da aralarında bulunduğu toplam 17 ofisiyle tüm Türkiye’yi kapsayarak, iş arayanlara ve işverenlere dijital İnsan Kaynakları süreçlerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Çalışanlar ne diyor?

Burayı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli şey hissettirdiği tutku. Bunun en büyük etkeni çalışma arkadaşlarım ve yöneticilerim. Kariyer.net’in rengine, sevgisine, sıcaklığına, eğlencesine her şeyine tutkuluyum. Kariyer.net ailesinin bir parçası olduğum için çok şanslıyım.
Duygu Ertüzün
İnsan Kaynakları Uzmanı

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Kariyerimoji

Şirket değerlerini günlük hayatta canlı tutan Kariyer.net, Kariyerimoji adını verdikleri karton adam ile değerlerin görsellerle yaygınlaştırılmasını amaçlamaktadır. Çalışanların her ay farklı bir şirket değeriyle ilgili fikirlerini yazıp bu karton görsel üzerine yapıştırmasıyla, değerlerin canlı tutulmasına katkı sağlamaktadır.

Yönetici yorumu

Kariyer.net’te sloganımız “İşimiz, gücümüz iş bulmak”. 19 yıldır Kariyer.net’in misyonu hep iş yaratmak, birilerinin evine ekmek götürmesine aracılık etmek olmuş. Yaptığınız işin milyonlarca insanın hayatına en temelden dokunduğunu bilmek de tüm çalışanlarımız için Kariyer.net’i Great Place To Work yapıyor.
Fatih Uysal
CEO

Takip et

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC