Eczacıbaşı İlaç Pazarlama

Sektör
Sağlık hizmeti / Tıbbi Ürünler - Satış ve Dağıtım
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
1989
Çalışan sayısı
435
Web sitesi
             
Şirket Tanıtımı
Sağlık Grubu'nun temelleri 1942 yılında Dr. Nejat F. Eczacıbaşı'nın kendi laboratuvarında D-Vital ismiyle anılan vitamini üretmesiyle atıldı. 1952 yılında ülkenin ilk modern ilaç fabrikasını kuran Eczacıbaşı, ilaç üretimi alanında faaliyet gösteren iki kuruluşunu 2007 yılında Zentiva’ya devretmesinin ardından ürün ve hizmet alanında yeni açılımlara yöneldi. İlaç üretiminden çıkılmasının ardından, Sağlık Grubu’ndaki yeni yapılanma ve yeni alanlara açılma stratejileri çerçevesinde, öncelikle nükleer tıp alanında büyüme hedeflenirken, ithal ağırlıklı ilaçların hizmete sunulması ile ilgili çalışmalar da hızlandırıldı.

Çalışanlar ne diyor?

Burayı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli şey kendimi güvende hissetmem. Hata yapmaktan çekinmediğim, açık iletişimin olduğu EİP ailesinde kendimi çok mutlu hissediyorum. Huzurlu ve aile ortamının hakim olduğu bir kuruluşta çalışıyor olmaktan son derece gururluyum.
Duygu Sezer Karpuz
Satış Gücü Etkinliği Uzmanı

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Mektubunuz Var!

İnsana dokunuşun önemine inanan Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’da, şirket çalışanlarından birinin yaşattığı bir değerle ilgili toplantıda örnek gösterilmesi ve Genel Müdür tarafından o çalışanın bireysel olarak takdir edilmesi kararlaştırmıştır. Genel Müdür’ün kendi el yazısıyla yazdığı mektup ile birlikte çalışana aldığı kitap kendisine gönderilmektedir.

Yönetici yorumu

Biz, güveni, saygıyı, heyecanı, anlamı Eczacıbaşı’nda yaşıyoruz. Her yeni güne bir anlamla uyanmak ve hayatına dokunduğumuz hastaların hayatına anlam katmakta ancak “BİR” olan, birbirine inanan ve birlikte eğlenen bir takımla mümkün. Great Place to Work yaklaşımı, sürdürülebilir bir birliktelik için heyecanımız ve bu yolculuktaki rehberimiz oldu.
Canan Bademlioğlu
Genel Müdür
© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC