Glaxo Smith Kline Türkiye

Sektör
Sağlık hizmeti / Tıbbi Ürünler - Satış ve Dağıtım
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
1715
Çalışan sayısı
740
Web sitesi
             
2019 Türkiye'nin En İyi İşvereni
Şirket Tanıtımı
GSK 50 yılı aşkın bir süredir faaliyette olduğu Türkiye ilaç sektörünün lider firmaları arasında yer almaktadır. GSK Türkiye, 750 çalışanla Türkiye’de sağlık çözümleri hizmeti sunmaktadır. GSK bugün en önemli sağlık alanlarında yenilikçi, etkin ilaç ve tedaviler üretmektedir. Bu alanlar arasında astım, KOAH, enfeksiyon, grip, akıl sağlığı, hepatit, nadir hastalıklar, sinir sistemi hastalıkları ile kalp damar ve sindirim hastalıkları yer almaktadır. GSK, toplum sağlığını korumak ve geliştirmek açısından büyük öneme sahip olan aşılar konusunda da liderdir ve zengin bir portföye sahiptir.

Çalışanlar ne diyor?

GSK’yı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli şey, çok farklı kültürlerden insanlarla kol kola, insan hayatına dokunan bir amaç uğruna çalışmak.
Arda Bengiz Çetin

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


E-Onboarding

Dijital dönüşümün şirketler için vazgeçilmez olduğuna inanan GSK, işe yeni başlayan çalışanların oryantasyon sürecine yeni bir boyut kazandırmaktadır. Yeni bir E-Onboarding süreci ile çalışan işe başladığı ilk gün, VR gözlük ile şirketin her katında sanal gezinti yapabilmektedir. Her katta ilgili departmanlardan o bölümlerle ilgili bilgi sahibi olabilmektedir.

Yönetici yorumu

Ortak bir gelecek hayali kurduğumuz çalışanlarımızla ikinci kez Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasındayız. Great Place To Work yaratma inancıyla çalışan bir ekip olmak, hayallerimizi gerçekleştirmemizde bizi daha da birleştiriyor. Tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımızla oluşturduğumuz bu güven kültürü hayatın her anını sağlık ve iyilikle buluşturma yolunda bize güç veriyor.
Selim Giray
GSK Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı
© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC