Servier

Sektör
Biyoteknoloji ve İlaç Endüstrisi / İlaç Endüstrisi
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
1954
Çalışan sayısı
255
Web sitesi
             
2019 Türkiye'nin En İyi İşvereni
Şirket Tanıtımı
Tıp ve Farmakoloji profesörü Dr. Jacques Servier, 1954’de, 30 yaşındayken Fransa’nın Orlêans şehrinde dokuz çalışanı olan bir ilaç fabrikasını devraldı. Bugün bu şirket 149 ülkede 22,000 çalışanı ile Fransa’nın en büyük bağımsız ilaç şirketi olmakla beraber, dünyadaki ikinci büyük Fransız ilaç şirketi. Jacques Servier bu sıradışı serüvene, mesleğine tam manasıyla aşık olması, araştırmaya duyduğu inanç, başkalarının ihtiyaçlarını sağlam bir şekilde analiz edebilmesi, gelişme ve paylaşma arzusu, kısacası inanılmaz bir yaşama gücüne sahip olması sayesinde atılabildi.

Çalışanlar ne diyor?

"Burayı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli şey;MUTLUYUM… Kendimi Servier’in bir parçası olarak görürken bundan gurur duyuyorum. Her daim gelişim içerisindeyim ve kendim olabiliyorum.Emeğimin karşılığını alabiliyorum. Servier çalışanı olarak kendim ve ailem için geleceğe güvenle bakıyorum."
Pınar Melli
Bölge Müdürü

Yönetici yorumu

Servier olarak çalışanlar, bizim en büyük değerimizdir. Bu anlamda Servier olarak bizim geleceğimiz, çalıştığı şirket ile gurur duyan, yaptığı işi sahiplenen, takım ruhunu hisseden çalışanlara sahip olmaktır. Bugün çok iyi biliyoruz ki bunun yolu, çalışanları bir şirkette tutan, motivasyon, bağlılık ve bunların sonucu olarak kurumsal ve bireysel başarıyı getiren en önemli faktör olan yüksek güven kültürüne sahip olmaktan geçer.
Zeynep Ağar
İK Direktörü
© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC