Eyüp Toprak

General Manager

2011 yılında Great Place to Work® Almanya Enstitüsünde çalışmaya başlayan Eyüp Toprak, 2013 yılından bu yana Great Place to Work® Türkiye Enstitüsünde Genel Müdür olarak görev almaktadır. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde Genel Müdür ve Danışman olarak çalışmış olan Eyüp Toprak, University of Cologne Hukuk Bilimi lisans derecesine ve İş Hukuku yüksek lisans derecesine sahiptir.

Ahu Gül Oğuzülgen Şakaklı

Client Solutions Director
ahu.oguzulgen@greatplacetowork.com  https://www.linkedin.com/in/ahu-g%C3%BCl-o%C4%9Fuz%C3%BClgen-%C5%9Fakakli-b59a893/

Great Place to Work® ’de Client Solution Director olarak görev yapan Ahu Gül Oğuzülgen Şakaklı tüm satış ve iş geliştirme süreçlerinden sorumludur. Müşterilerin Kurum Kültürlerini Ölçümleme, Değerlendirme, Tanımlama ve Geliştirme süreçlerinde programların tasarım ve uygulama aşamalarının takip ve ölçümlenmesi konuları sorumluluk alanındadır. Kariyerine 1998 yılında başlayan Ahu, Great Place to Work® Türkiye ekibine 2018'de katıldı. İlgi alanları arasında çocuk psikolojisi, bireysel farkındalık çalışmaları ve hayat ile ilgili farkındalığının artmasına yardımcı olan ve olacak tüm araç, yaklaşım ve gelişimler ilgi alanına girmektedir.Yaptığı işin en keyif aldığım tarafı kurumların ihtiyaçlarını anlayıp bu ihtiyaca uygun çözüm önerileri ile onları geleceğe taşıyacak kurum kültürü projeleri aracılığıyla kişilerin ve kurumların hayatlarında olumlu yönde farklılık ve farkındalık yaratmaktır. Ahu evlidir ve Can’ın annesidir.

Bora Tekin

Technology Coordinator
bora.tekin@greatplacetowork.com  https://www.linkedin.com/in/boratekin/

Great Place to Work® Fan Club’ın ilk üyelerinden ve ilk danışmanlarından biri olan Bora, Endüstri Mühendisliği mezunudur. “Teknoloji ve İnsan Kaynakları” birleşim kümesinde uzmandır. Şirketin huysuzluk ve sorgulama kotalarını tek başına doldurması (hatta bazen geçmesi) ile bilinir. Kendisini “vaktinden önce doğmuş bir Y Kuşağı” olarak tanımlayan Bora, Great Place to Work® öncesinde Türkiye ve Kanada’da çalışmadığı iş ve sektör bırakmamıştır. Halen Dijital Dönüşüm ve İnovasyon konularında ürünler geliştirmekte ve danışmanlık vermektedir. Bunca yıldır ne iş yaptığını annesine bir türlü anlatamamış olan Bora büyüyünce Superman olmak istemektedir.

Burcu Pekgüzel

Best Workplaces Team Leader
burcu.pekguzel@greatplacetowork.com  https://www.linkedin.com/in/burcu-pekg%C3%BCzel-27853341/

Great Place to Work®’ün kurulduğu ilk günden beri çeşitli görev ve departmanlarda sorumluluk alan Burcu; Sosyoloji mezunu olup, İnsan Kaynakları ve Örgütsel Değişim alanında yüksek lisans yapmıştır. Kimilerine göre yangında ilk kurtarılması gereken kişidir, kimilerine göre ise kurumsal hafıza.
Great Place to Work®’ten önce otelcilik ve ilaç sektöründe çalışmış ardından insan kaynakları alanında kendini bulmuş; danışmanlık hizmetlerinden, pazarlama, proje ve iş geliştirmeye kadar hemen her departmanda şirkete katkı sağlamış ve sağlamaya da devam etmektedir.
Müşteri çözümleri alanında iş ortağı olarak halen çalışmakta olup sürekli yeni iş fikirleri ve gelişim alanları peşinde koşmaktadır.

Burçak Pak Yılmaz

COO
burcak.yilmaz@greatplacetowork.com  https://www.linkedin.com/in/burcak-pak-y%C4%B1lmaz-8143a922/

Son 14 yılı dijital platformlarda olmak üzere 21 yıldır yönetim, pazarlama ve ürün geliştirme (yazılım) deneyimiyle marka yönetiminden web sitesi deneyimine kadar her konuda Pazarlama ve Web Sitesi Yönetimi Danışmanlığı vermekte olan Burçak, Mayıs 2018 de Great Place to Work® 'e katıldı. Kayak, kozmos belgeselleri, antik uygarlıklar ve evrim ile ilgilenmeyi seven Burçak, 15 yaşındaki kızının matematik ve fizik problemlerini çözmeye bayılıyor.

Cansu Çabalar

Project Manager
cansu.cabalar@greatplacetowork.com  https://www.linkedin.com/in/cansu-%C3%A7abalar-06820aaa/

2015 yılında Great Place to Work® serüvenine başlayan Cansu, iş hayatına Great Place to Work® kültüründe başlayan şanslı insanlardan. Sosyoloji ve Psikoloji lisanslarından dereceyle mezun olduktan sonra Great Place to Work® ’de Management Trainee olarak çalışmaya başlayıp, 6 ay sonra Client Care departmanına geçiş yaptı. Başladığı günden bugüne analiz etmediği şirket kalmayan Cansu, Client Care Manager olarak çalışmaya devam ediyor. Pastacılığa olan ilgisi sebebiyle Great Place to Work® doğum günlerinin aranan ismidir.

Ebru Yılmaz

Marketing Communications Specialist
ebru.yilmaz@greatplacetowork.com  https://www.linkedin.com/in/ebru-y%C4%B1lmaz-aa14a7173/

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölümü mezunu olan Ebru, çeşitli reklam ajanslarında Görsel ve Video Tasarımcı olarak çalıştı. Kurumsal sektörde kendini geliştirmek için Great Place to Work® ’de çalışan Ebru, Great Place to Work® ’ün en yeni üyesi ve buranın kendisine hem çok şey öğreteceğini hem de güzel arkadaşlıklar edindireceğini düşünüyor. Ayrıca; Ebru’nun en sevdiği dil Fransızca ve öğrenmeye devam ediyor.

M. Volkan Tarsus

Communication & Marketing Manager
volkan.tarsus@greatplacetowork.com  https://www.linkedin.com/in/m-volkan-tarsus-22007261/

İşletme Lisans derecesine sahip olan Volkan 2013 yılında Great Place to Work® felsefesi ile tanışmış ve o tarihten bu yana da Great Place to Work® Türkiye ofisinde Kurumsal İletişim ve Pazarlama yöneticiliğini üstlenmektedir. Geçmiş kariyerinde reklam tasarımı, event yönetimi, marka yöneticiliği gibi pek çok tanıtım çalışmasında ve ajanslarda  görev yapmıştır.

Görsel tasarım ve görsel sanatlara olan tutkusu fotoğraf, resim, dijital sanatlar gibi hobilerin içine dalmasını sağlamıştır.  Müziğe olan tutkusu sebebi ile geniş bir müzik kültürüne sahip olan Volkan'a bu müzik kimin diye sorabilirsiniz. Mücadele sporları ile ilgilenen Volkan lisanslı Kick Boks ve Muay Thai sporlarını yapmaktadır ve Türkiye Muay Thai federasyonuna bağlı Ulusal Hakem olarak müsabakalarda görev almaktadır. 

Nursen Özdemir

Administrative Supervisor
nursen.ozdemir@greatplacetowork.com  https://www.linkedin.com/in/nursen-%C3%B6zdemir-853ab529/

25 yıla yakın zamandır iş hayatında olan Nursen uzun seneler Avusturya Başkonsolosluğunda çalışmıştır. Great Place to Work® felsefesiyle ilk defa 2007 yılında Almanya’da bir Great Place to Work® şirketi olan Noventum’da tanımıştır. 2012 yılında Great Place to Work® Türkiye ofisinin açılması aşamasında aktif rol almıştır ve 2012’den bu yana idari işler ve finans departmanında görev almaktadır. Almanca öğretmenliği mezunu olan Nursen, Great Place to Work® ’teki işinin yanı sıra Almanca ve yabancılara Türkçe dersi vermektedir. Ekibin Benjamin Button’ı olarak bilinen Nursen, gençlik sırrını kimseyle paylaşmamaktadır.

Onur Kahraman

Head of Project Management
onur.kahraman@greatplacetowork.com  https://www.linkedin.com/in/onurkahraman1/

2015 yılında Great Place to Work® Türkiye Enstitü’sünde proje yöneticisi olarak çalışmaya başladı. Çeşitli sektörlerdeki deneyimlerinden sonra 2005 yılında California University, Berkeley’de Human Resource Management Extension programını tamamlayarak bu alana giriş yaptı. İK’daki tecrübelerini Yönetim Danışmanlığı izledi, hem şirketlerle hem de sivil toplum kuruluşlarıyla uzun süreli projelerde çalışma fırsatı buldu.

İşletme Mühendisliği lisans eğitimine sahip olan Onur, Profesyonel Tiyatro Oyuncusu ve bir müzik tutkunudur. Koleksiyonundaki plak sayısı 500’ün üzerine çıkmasına rağmen hala durmayan Onur, gördüğü her plak dükkanına uğrayarak ev ekonomisine katkıda bulunmaya(!) devam etmektedir.

Oya Özdilek Çağlar

Accountant
oya.caglar@greatplacetowork.com  https://www.linkedin.com/in/oya-%C3%B6zdilek-%C3%A7a%C4%9Flar-062b16bb/

İktisat mezunu olan Oya, 25 seneyi aşkındır turizm, sağlık ve inşaat sektörlerinin Muhasebe ve Finans departmanlarında yönetici olarak görev aldıktan sonra 2017 yılında Great Place to Work® ekibine katılmıştır. Evli ve bir çocuk annesi olan Oya, gençliğinin sırrının Great Place to Work® ’te çalışmak olduğunu düşünür. Pilates ve zumba hayatının parçasıdır. Her gün ne giyeceği ekip arkadaşları tarafından merakla beklenen Oya aynı zamanda ekibin moda ikonudur.

Sedat Eroğlu

Administration
sedat.eroglu@greatplacetowork.com 

Uzun yıllar tuzim ve ve eğlence sektöründe çalışan Sedat, işletme lisansını bitirmek üzeredir. 2013’ten bu yana Great Place to Work® ’ün en güleryüzlü ve pozitif üyesi olma koltuğunu kimseye kaptırmamıştır. Organizasyon şemasında idari işler departmanında çalışıyor gözükse de, her an herkesin yardımına koştuğu için arkadaşları onu “Joker” olarak tanımlıyor. Sedat’ın en büyük tutkusu yemek yemektir!

Yaren Erdem

Visual Designer
yaren.erdem@greatplacetowork.com  https://www.linkedin.com/in/yaren-erdem-a355b8136/

2018’de Great Place to Work® yolculuğuna başlayan Yaren ekibin en genç üyesidir. Görsel tasarım alanında çalışmalar gerçekleştirirken aynı zamanda  Bahçeşehir Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı lisansına devam etmektedir. Ekibin en yaratıcı üyesi olarak bilinen Yaren,  aynı zamanda büyük bir anime tutkunudur. Great Place to Work®' ün bir parçası olmayı kariyer yolculuğunun güzel bir başlangıcı olarak görüyor ve her arkadaşına Great Place to Work® felsefesine sahip işverenlerle çalışarak mutlu bir iş hayatının formülünü öneriyor.

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC