Eyüp Toprak

General Manager

Ahu Gül Oğuzülgen Şakaklı

Client Solutions Director
 

Great Place to Work’de Client Solution Director olarak görev yapan Ahu Gül Oğuzülgen Şakaklı tüm satış ve iş geliştirme süreçlerinden sorumludur. Müşterilerin Kurum Kültürlerini Ölçümleme, Değerlendirme, Tanımlama ve Geliştirme süreçlerinde programların tasarım ve uygulama aşamalarının takip ve ölçümlenmesi konuları sorumluluk alanındadır. Kariyerine 1998 yılında başlayan Ahu, Great Place to Work Türkiye ekibine 2018'de katıldı. İlgi alanları arasında çocuk psikolojisi, bireysel farkındalık çalışmaları ve hayat ile ilgili farkındalığının artmasına yardımcı olan ve olacak tüm araç, yaklaşım ve gelişimler ilgi alanına girmektedir.Yaptığı işin en keyif aldığım tarafı kurumların ihtiyaçlarını anlayıp bu ihtiyaca uygun çözüm önerileri ile onları geleceğe taşıyacak kurum kültürü projeleri aracılığıyla kişilerin ve kurumların hayatlarında olumlu yönde farklılık ve farkındalık yaratmaktır. Ahu evlidir ve Can’ın annesidir.

Alihan Eyüboğlu

Project Management Specialist
 

Ekibin en genç üyelerinden olan Alihan 2018’in Nisan ayında Great Place to Work Türkiye’de Pazarlama departmanında çalışmaya başlamış, Ağustos 2018 yılında ise Proje Yönetimi departmanına geçmiştir. Endüstri Mühendisliği mezunu olan Alihan, öğrencilik zamanında gençlik odaklı pek çok oluşumun içerisinde yer almış, iki yıl boyunca da Endüstri Mühendisliği bölümünde asistanlık yapmıştır. Havacılığa ayrı bir merakı bulunduğundan da şu anda Havacılık Yönetimi bölümünde okumaktadır. Great Place to Work Türkiye ofisinde ise şirket projelerin yürütülmesinde, raporlama ve analizlerin geliştirilmesinde görev almaktadır.

Bora Tekin

Technology Coordinator
 

Great Place to Work Fan Club’ın ilk üyelerinden ve ilk danışmanlarından Bora, Endüstri Mühendisliği mezunudur ve “Teknoloji ve İnsan Kaynakları” birleşim kümesinde uzmandır. Şirketin huysuzluk ve sorgulama kotalarını tek başına doldurması (hatta bazen geçmesi) ile bilinir. Kendisini “vaktinden önce doğmuş bir Y Kuşağı” olarak tanımlayan Bora, Great Place to Work öncesinde Türkiye ve Kanada’da çalışmadığı iş ve sektör bırakmamıştır. Halen Dijital Dönüşüm ve İnovasyon konularında ürünler geliştirmekte ve danışmanlık vermektedir. Bunca yıldır ne iş yaptığını annesine bir türlü anlatamamış olan Bora büyüyünce Superman olmak istemektedir.

Burcu Pekgüzel

Best Workplaces Team Leader
 

Great Place to Work’ün kurulduğu ilk günden beri çeşitli görev ve departmanlarda sorumluluk alan Burcu; Sosyoloji mezunu olup, İnsan Kaynakları ve Örgütsel Değişim alanında yüksek lisans yapmıştır. Kimilerine göre yangında ilk kurtarılması gereken kişidir, kimilerine göre ise kurumsal hafıza.
Great Place to Work’ten önce otelcilik ve ilaç sektöründe çalışmış ardından insan kaynakları alanında kendini bulmuş; danışmanlık hizmetlerinden, pazarlama, proje ve iş geliştirmeye kadar hemen her departmanda şirkete katkı sağlamış ve sağlamaya da devam etmektedir.
Müşteri çözümleri alanında iş ortağı olarak halen çalışmakta olup sürekli yeni iş fikirleri ve gelişim alanları peşinde koşmaktadır.

Burçak Pak Yılmaz

Consultant
 

Cansu Çabalar

Project Manager
 

2015 yılında Great Place to Work serüvenine başlayan Cansu, iş hayatına Great place to work kültüründe başlayan şanslı insanlardan. Sosyoloji ve psikoloji lisanslarından dereceyle mezun olduktan sonra GPTW’de Management Trainee olarak çalışmaya başlayıp, 6 ay sonra Client Care departmanına geçiş yaptı. Başladığı günden bugüne analiz etmediği şirket kalmayan Cansu, Client Care Manager olarak çalışmaya devam ediyor. Pastacılığa olan ilgisi sebebiyle GPTW doğum günlerinin aranan ismidir.

Ceyda Kıratoğlu

General Manager Assistant
 

Ekibin en genç ve en yeni üyelerinden olan Ceyda, 2018 Kasım ayından itibaren Great Place to Work Türkiye’de genel müdür asistanı olarak çalışmaya başlamıştır. Endüstri mühendisliği mezunu olan Ceyda, stajlarını tamamladıktan sonra Doku Danışmanlık firmasında proje destek sorumlusu olarak çalışmış, 1 yıllık bir tecrübeden sonra Great Place to Work ailesi ile tanışmıştır. Kendisi Great Place to Work’ü ikinci evi olarak tasvir etmekte ve bu sıcak, samimi evinde mutlulukla çalışmaktadır. Aynı zamanda Ceyda’nın en büyük tutkusu olarak bilinen dans, hayatının bir diğer parçasıdır. Kendisi özel yaşamında dans eğitmenliği de yapmaktadır.

Ebru Yılmaz

Marketing Intern
 

Çeşitli reklam ajanslarında görsel ve video tasarım stajı yapan Ebru, kurumsal sektörde kendini geliştirmek için Great Place To Work’de çalışıyor. Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölümü son sınıf öğrencisi. Ebru, Great Place To Work’ün en yeni üyesi ve buranın kendine hem çok şey öğreteceğini hem de güzel arkadaşlıklar edindireceğini düşünüyor. Ayrıca; Ebru’nun en sevdiği dil Fransızca ve öğrenmeye devam ediyor.

Gül Ordu

General Coordinator
 

Nursen Özdemir

Administrative Supervisor
 

25 yıla yakın zamandır iş hayatında olan Nursen uzun seneler Avusturya Başkonsolosluğunda çalışmıştır. Great Place to Work felsefesiyle ilk defa 2007 yılında Almanya’da bir Great Place to Work şirketi olan Noventum’da tanımıştır. 2012 yılında Great Place to Work Türkiye ofisinin açılması aşamasında aktif rol almıştır ve 2012’den bu yana idari işler ve finans departmanında görev almaktadır. Almanca öğretmenliği mezunu olan Nursen, Great Place to Work’teki işinin yanı sıra Almanca ve yabancılara Türkçe dersi vermektedir. Ekibin Benjamin Button’ı olarak bilinen Nursen, gençlik sırrını kimseyle paylaşmamaktadır.

Onur Kahraman

Head of Project Management
 

2015 yılında Great Place to Work® Türkiye Enstitü’sünde proje yöneticisi olarak çalışmaya başladı. Çeşitli sektörlerdeki deneyimlerinden sonra 2005 yılında California University, Berkeley’de Human Resource Management Extension programını tamamlayarak bu alana giriş yaptı. İK’daki tecrübelerini yönetim danışmanlığı izledi, hem şirketlerle hem de sivil toplum kuruluşlarıyla uzun süreli projelerde çalışma fırsatı buldu.

İşletme mühendisliği lisans eğitimine sahip olan Onur, profesyonel tiyatro oyuncusu ve bir müzik tutkunudur. Koleksiyonundaki plak sayısı 500’ün üzerine çıkmasına rağmen hala durmayan Onur, gördüğü her plak dükkanına uğrayarak ev ekonomisine katkıda bulunmaya(!) devam etmektedir.

Oya Özdilek Çağlar

Accountant
 

İktisat mezunu olan Oya, 25 seneyi aşkındır turizm, sağlık ve inşaat sektörlerinin muhasebe ve finans departmanlarında yönetici olarak görev aldıktan sonra 2017 yılında Great Place to Work ekibine katılmıştır. Evli ve bir çocuk annesi olan Oya, gençliğinin sırrının Great Place to Work’te çalışmak olduğunu düşünür. Pilates ve zumba hayatının parçasıdır. Her gün ne giyeceği ekip arkadaşları tarafından merakla beklenen Oya aynı zamanda ekibin moda ikonudur.

Sedat Eroğlu

Administration

Uzun yıllar tuzim ve ve eğlence sektöründe çalışan Sedat, işletme lisansını bitirmek üzeredir. 2013’ten bu yana Great Place to Work’ün en güleryüzlü ve pozitif üyesi olma koltuğunu kimseye kaptırmamıştır. Organizasyon şemasında idari işler departmanında çalışıyor gözükse de, her an herkesin yardımına koştuğu için arkadaşları onu “Joker” olarak tanımlıyor. Sedat’ın en büyük tutkusu yemek yemektir!

Volkan Tarsus

Marketing Manager

Yağmur Saralı

Certification Team Leader
 

Müşteri Çözümleri departmanında çalışan Yağmur, 2012 yılında Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu ve insan kaynakları alanında master yaptı. Birçok sektörde staj deneyimi oldu.Great Place to Work US merkez ofisini görebilmiş ve orada dönemsel olarak çalışma deneyimi yakalamıştır. Şirketin sosyal medyadaki en aktif Y jenerasyon üyelerinden olup enerjisini yer fıstığına borçludur. Great Place to Work içerisinde Fun ve Gptw Run Clup’larının kurucu üyesidir. Recognition Programının her ayrıntısını kendisinden dinleyebilirsiniz.

Yaren Erdem

Visual Designer
 

2018’de Great Place to Work yolculuğuna başlayan Yaren ekibin en genç üyesidir. Görsel tasarım alanında çalışmalar gerçekleştirirken aynı zamanda  Bahçeşehir Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı lisansına devam etmektedir. Ekibin en yaratıcı üyesi olarak bilinen Yaren,  aynı zamanda büyük bir anime tutkunudur. Great Place to Work’ün bir parçası olmayı kariyer yolculuğunun güzel bir başlangıcı olarak görüyor ve her arkadaşına Great Place to Work felsefesine sahip işverenlerle çalışarak mutlu bir iş hayatının formülünü öneriyor.

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC