Udemy

Sektör
Bilgi Teknolojileri / Yazılım
Yer:
Ankara
Kuruluş tarihi
2009
Çalışan sayısı
27
Web sitesi
             
Recognition Program
Şirket Tanıtımı
Udemy, uzman eğitmenler tarafından verilen 80.000'in üzerinde dersten oluşan kapsamlı bir kütüphanede öğrencilerin yeni beceriler edinip hedeflerine ulaşmalarını sağlayan öğrenmek ve öğretmek için küresel bir pazardır.

Çalışanlar ne diyor?

Udemy, sunduğu rahat, özgür çalışma ortamı ile çalışanlarını her zaman mutlu etmeyi düşünebildiği için en mükemmel işyerlerinden biridir. Gerek kültürel gerek sosyal etkinlikleriyle ve sunduğu diğer fırsatlarla Silikon Vadisi şirketi olduğunu tüm çalışanlara hissettirmektir.
Uğur Kaş

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Öğrenme Saati

Gelişimi olmazsa olmaz gören Udemy, her ayın belli bir günü çalışma saatleri içinde ''öğrenme saati''; uygulamasını başlatmıştır, o saat aralığında çalışanlar işlerini bırakıp, Udemy'den istedikleri online bir kursu alabilmektedir. Böylelikle şirket çalışanların gelişimine destek olmaktadır.

Yönetici yorumu

Şirket kültürümüzün en önemli değerlerinden biri olan güven, zaman ve emek isteyen, olumlu etkileri ile başarıyı getiren bir unsurdur. Size inanan, adil davranacağınızı bilen ve fikirlerini paylaşmaktan çekinmeyen iş arkadaşları, daha kısa sürede daha fazlasını başarmanıza yardım edeceklerdir. Great Place to Work yaklaşımı çalışanlarımızın feedback'leri ile şirket kültürümüzü geliştirmek, var olan insan odaklı kültürümüzü de paylaşmak adına katkısı büyüktür.
Özlem Balı
İK ve Operasyon Yöneticisi

Takip et

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC