Udemy

Sektör
Bilgi Teknolojileri / Yazılım
Yer:
Ankara
Kuruluş tarihi
2009
Çalışan sayısı
31
Web sitesi
             
2019 Türkiye'nin En İyi İşvereni
Şirket Tanıtımı
Udemy, uzman eğitmenler tarafından verilen 80.000'in üzerinde dersten oluşan kapsamlı bir kütüphanede öğrencilerin yeni beceriler edinip hedeflerine ulaşmalarını sağlayan öğrenmek ve öğretmek için küresel bir pazardır.

Çalışanlar ne diyor?

Udemy, sunduğu rahat, özgür çalışma ortamı ile çalışanlarını her zaman mutlu etmeyi düşünebildiği için en mükemmel işyerlerinden biridir. Gerek kültürel gerek sosyal etkinlikleriyle ve sunduğu diğer fırsatlarla Silikon Vadisi şirketi olduğunu tüm çalışanlara hissettirmektir.
Uğur Kaş

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Öğrenme Saati

Gelişimi olmazsa olmaz gören Udemy, her ayın belli bir günü çalışma saatleri içinde ''öğrenme saati''; uygulamasını başlatmıştır, o saat aralığında çalışanlar işlerini bırakıp, Udemy'den istedikleri online bir kursu alabilmektedir. Böylelikle şirket çalışanların gelişimine destek olmaktadır.

Yönetici yorumu

Yüksek güven kültürünün hakim olduğu bir şirket ortamında çalışanlar geleceklerinden ve iş güvenliklerinden kaygı duymazlar. Böyle bir ortamda çalışmanın verdiği rahatlık ekip arkadaşlarımızın kariyer gelişimlerine ve çalışma verimliliklerine pozitif bir katkı sağladığı için hem çalışan hem de şirket bu ilişkiden kazançlı çıkar. Yüksek güven ortamı karşılıklı bir kazan-kazan ortamı oluşturabilmesi için atılması gereken ilk adımdır.
Okan Kahriman
Director of Engineering

Takip et

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC