AbbVie

Sektör
Biyoteknoloji ve İlaç Endüstrisi / İlaç Endüstrisi
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
2013
Çalışan sayısı
269
Web sitesi
             
2019 Türkiye'nin En İyi İşvereni
Şirket Tanıtımı
AbbVie araştırmaya dayalı global bir biyofarma şirketi olarak, dünyanın en ciddi ve karmaşık bazı hastalıklarına yönelik yenilikçi ve ileri tedaviler geliştirmeyi taahhüt etmektedir. Şirketin misyonu uzmanlığını, işine adanmış çalışanlarını ve yenilikçiliğe yönelik benzersiz yaklaşımını kullanarak, başlıca dört alanda faaliyet göstermektir: immünoloji, onkoloji, hepatoloji ve sinir bilimleri. Dünya çapında, 70'ten fazla ülkedeki AbbVie çalışanları her gün dünyanın dört bir yanındaki insanlar için sağlık çözümlerini iyileştirmek üzere çalışmaktadır.

Çalışanlar ne diyor?

Burayı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli şey sımsıcak bir aile ortamı sağlayarak çalışanlarına değer verdiğini her zaman destek olarak hissettirmesi ve insani değerleri en ön planda tutmasıdır. Çalışanların fikirlerinin dinlenmesi, dikkate alınması ve çalışanlara hata yapma şansı verilmesi, kendimizi daha değerli ve güvende hissettiriyor.
Çiğdem Ergin Kahraman

Bizi farklı kılanlar

Biz 6 yıl önce AbbVie Türkiye’nin temellerini atarken, özgün kültürümüzü inşa etme sürecine tüm çalışanlar olarak dahil olduk. Birbirimizi dinledik ve verdiğimiz geri bildirimler doğrultusunda değerlerimizi ve çalışma anlayışımızı oluşturduk.  Güvene, açık iletişime, şeffaflığa dayalı ve hasta odaklı bu güçlü kültür ile hiçbirimiz yaptığımız işi sadece bir iş olarak görmüyoruz. Topluma yaptığımız katkı, her birimizin çalışan olarak AbbVie’deki varlığına çok güçlü bir anlam kazandırıyor.

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


AbbVie’deki mutlu çalışma ortamını, AbbVie’de Mutlu Yaşam Çalışan Meclisi geliştiriyor. Tüm fonksiyonlardan çalışanların oluşturduğu bu ekip, çalışanların özel günlerinin kutlanması, sosyal gönüllülük, hobilerin desteklenmesi, kurumsal indirimler, bütünsel olarak sağlıklı ve keyifli bir çalışma ortamının oluşturulması konularında uygulamalar geliştiriyor. Doğum günleri, Anneler Günü, Babalar Günü, Tıp Bayramı ve daha birçok özel günü kutlarken hem her bir çalışanın kalbine dokunan özel ve küçük sürprizler planlıyor, hem de daha iyi bir dünya yaratmaya destek oluyorlar. 

Yönetici yorumu

AbbVie olarak, 6 yıllık yolculuğumuzda önceliğimiz her zaman, tüm çalışanlarımızla birlikte oluşturduğumuz güvene, açık iletişime ve şeffaflığa dayalı kültürümüzü geliştirip yaşatmak oldu. Hedefimize hep birlikte ilerlerken odağımız, bu kültürü sürdürerek bireysel ve bütünsel olarak gelişmeye, olasılıkları gerçeğe dönüştürmeye ve hastalarımızın hayatında iz bırakan etki yaratmaya devam etmek olacaktır.
Mete Hüsemoğlu

Takip et

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC