Hilti

Sektör
İşleme Sanayi & Üretim / Elektronik, Elektro teknik
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
1941
Çalışan sayısı
330
             
Şirket Tanıtımı
Biz Hilti’de profesyonel inşaat endüstrisine güç veren modern teknolojiler, servisler ve yazılımlar tasarlar ve üretiriz. 120 farklı ülkeden 28.000’i aşkın çalışanımız ile küresel bir şirketiz. Teknolojilerimiz ünlü Japon hızlı trenlerinden dünyadaki en derin ve büyük tünellere kadar dünyanın her yerinde ve her gün büyüleyici mühendislik deneyimlerine destek olmaktadır. Biz inşaatınız için tasarım yazılımlarından ürün ve aletlere eğitim, tamir ve testlerden danışmanlığa kadar 360 derece servis sunmaktayız. Biz inşaat için dünya çapında tek durak noktasıyız.

Çalışanlar ne diyor?

2011 yılında stajyer olarak başladığım Hilti Türkiye yolculuğumda 7 senemde hala ilk günümmüşcesine heyecanla devam ediyorum. Samimiyetle söylemeliyim ki bunu bir çok arkadaşımda da kolayca gözlemleyebiliyorum. Bunu bize sağlayan en önemle değeri sorarsanız, Hilti’yi bir şirket olarak değil de aile olarak benimsiyor olmamızdır diye cevaplarım. Her sabah işe mutlu gidebilmemizin en önemli sebebi arkamızda gücünü hissettiğimiz büyük Hilti ailesidir!
Önder Taşkıran

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Sherpa

Liderliğin gücüne inanan Hilti’de, tüm dünyadaki HILTI organizasyonlarını zirveye çıkaracak elçi/eğitmenlere Sherpa adı verilmektedir. Sherpa, Everest dağına tırmanırken rehberlik yapan kişilere denir. Bu benzetmeden yola çıkılarak, şirket içinde saygınlığı olan, uzun süredir şirket bünyesinde HILTI kültür ve değerlerini yaşamak konusunda örnek olan yöneticiler arasından Sherpa’lar seçilerek eğitilmektedir.

Yönetici yorumu

Şirketimizde çalışanların birbirine, yöneticilerine ve kurumun kültür yaklaşımına olan güveni, bize hız olarak geri döner. Birbirine güvenen, birbiri ve kurum için en iyisini isteyen çalışanlarımız sayesinde, pazarda daha hızlı, iç süreçlerimizde daha pratik olabiliyoruz. Çalışanlarımızı mutlu ve motive etmeye olan tutkumuz işimize de yansıyor, Hilti’de çalışmaktan çok mutluyum.
Lale Güven Emanetoğlu
İK Direktörü

Takip et

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC