MSD

Sektör
Biyoteknoloji ve İlaç Endüstrisi / İlaç Endüstrisi
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
1992
Çalışan sayısı
434
Web sitesi
             
Şirket Tanıtımı
Tüm dünyada sağlığı ve yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz. Bu amaçla, hastalıkları tedavi etmeye ve önlemeye yönelik yeni tedaviler geliştiriyor, ihtiyacı olan insanlara yardım ediyoruz. Dünyanın her yerindeki insanların yaşamlarında anlamlı bir fark yaratabileceğimize yürekten inanıyoruz. Bu nedenle, yenilikçi ilaçlar, aşılar, tüketici ve hayvan sağlığı ürünleri geliştirmek için araştırmalar yapmaya ve bu ürünleri üretmeye devam ediyoruz.

Çalışanlar ne diyor?

Burayı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli unsurlar; insan odağı, başarıyı sadece rakamla bağdaştırmaması, her gün gelişmesi ve geliştirmesidir. En önemlisi de şirket kültürümüzün temelinde güven ve herkese eşit yaklaşım davranışının olmasıdır.
Murat Oymak

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Stretch Assignment

Çalışanları gelişime teşvik eden MSD İlaç’ta, departmanlarda oluşan ihtiyaçlar veya kişisel gelişim ihtiyaçları çerçevesinde, çalışanlar en fazla %20’lık ek zaman ayırarak farklı bir departmanda çalışabilmektedir. Stretch Assignment’ta net bir proje/görev olması hem kişisel gelişime odaklanmakta hem de ek görev alınan departmana destek vermektedir. 

Yönetici yorumu

Şirketimizdeki güven kültürünün, farklılıklara ve dahiliyete önem veren bakış açımızın ve çalışan gelişimi odağımızın büyük önem taşıdığının farkındayız. Bu alanlarda yaptığımız her türlü yatırımın sürüdürülebilir bir biçimde finansal performansımıza yansıyacağına ve şirket içi inovasyonu tetikleyeceğine inanıyoruz. Çalışanlarımızın iş-yaşam dengesini, memnuniyet ve bağlılığını gözeterek kendimizi sürekli yeniliyor ve bu yaklaşımımızla fark yaratıyoruz.
Toplu Yönetici Yorumu

Takip et

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC