Vodafone

Sektör
Telekomünikasyon
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
1982
Çalışan sayısı
3216
             
Şirket Tanıtımı
Dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, 30 Haziran 2018 itibariyle hizmet sunduğu 23,4 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir. Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonu doğrultusunda bireylere ve kurumlara mobil ses, sabit ses, mobil internet, fiber ve DSL hizmetleri sunan Vodafone Türkiye, yaklaşık 3.300’ü aşkın çalışan kadrosu, 1.200’ü aşkın perakende mağazası ve ekosisteminde bulunan 43.000 paydaşı ile faaliyet göstermektedir.

Çalışanlar ne diyor?

Teknolojiyi kullanarak yenilikçi çözümler üretmek ve insanların hayatlarını kolaylaştırmak büyük mutluluk veriyor. Vodafone da bunu yaparken çevik yöntemler ile takımlar halinde çalışmak, kararları birlikte vermek ve uçtan uca sorumlu olmak değerli hissettiriyor.
Okan Cengaver
Vodafone Bilgi Teknolojileri Direktörü

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Dijital Ninja

Geleceği dijitalleşme ve genç kuşaklarla işbirliğinde gören Vodafone, tüm ülkelerde başlatılan ve üst düzey yöneticilerle Y Kuşağı çalışanları dijitalleşme odağında bir araya getirerek hem üst düzey yöneticilere şirketin dijitalleşme yolcuğunda destek olmayı hem de genç çalışanların dijitalleşmeye bakış açılarını ve beklentilerini şirket üst yönetimi ile paylaşma imkanı sunan tersine mentorluk projesini uygulamaktadır.

Yönetici yorumu

Tüm çalışmalarımızın odağında çalışanlar tarafından güven duyulan bir iş yeri olmak, Great Place to Work yaklaşımına sahip olmak ve bu kültürü her daim yaşatmak yer alıyor. Yüksek güven kültürümüzle tüm çalışanlarımızın yaptıkları işten gurur duymaları ve kendi alanlarında liderlik gösterebilecekleri bir ortam yaratmayı hedefliyoruz.
Pınar Kalay
Vodafone Türkiye, İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı

Takip et

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC