Hilton

Sektör
Otelcilik Sektörü / Otel ve Tatil Tesisleri
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
1919
Çalışan sayısı
2790
Web sitesi
             
2019 Türkiye'nin En İyi İşvereni
Şirket Tanıtımı
Sektördeki en çok tanınan isimler arasında olan Hilton Hotels & Resorts, konuklara otantik deneyimlerle dolu bir dünya sunar. Marka, otelcilikte yenilikçi ve ileri görüşlü bir dünya lideri olmaya devam ediyor. Yarının deneyimli gezginlerinin ihtiyaçlarını karşılayan ürünler ve hizmetlerle, her konuğun kendisiyle ilgilendiğini, kendisine değer verildiğini ve saygı duyulduğunu hissettiği deneyimleri şekillendiriyoruz.

Çalışanlar ne diyor?

Burayı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli şey; markanın güvenilirliği, sağlanan sosyal haklar ve global olması. Çalışanların yöneticilerine güven duydukları, işlerinden gurur duydukları ve birlikte çalıştıkları takım arkadaşlarından keyif aldıkları markanın çalışanı olmaktan dolayı çok mutluyum.
Canan Albayrak
Grup, Kongre ve Organizasyonlar Satış Müdürü

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Great Work ™

Hilton, Catch Me at My Best® ve Thrive@Hilton uygulamalarını, yeniliği teşvik etmek, enerjiyi ateşlemek ve Hilton'daki herkesin en iyilerini ortaya çıkarmak için tasarlamıştır. Liderler, uygulamayı şirket çapındaki sosyal duvarda bir çalışanı takdir etmek, e-Card ile takdir belgesi göndermek veya fikirleri için ödüllendirmek için kullanabilmektedirler.

Yönetici yorumu

Great Place to Work, takım arkadaşlarımızın katılımcı, istekli ve her yönden sağlıklı bir iş ortamında çalışmalarını sağlamak için kendimizi sürekli olarak yenilememize ve gelistirmemize yardımcı oluyor. Bu aktivitelerere katılım, takım arkadaşlarımıza sunduğumuz hizmetlerin kalitesini arttırarak şirket içi güven kültürünü daha da pekiştirmemize yardımcı olmaktadır.
Koray Gençkul
İnsan Kaynakları - Başkan Yardımcısı Ortadoğu, Afrika ve Türkiye
© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC