Döhler

Sektör
İşleme Sanayi & Üretim / Gıda
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
1998
Çalışan sayısı
443
Web sitesi
             
Recognition Program
Şirket Tanıtımı
1838 yılında Almanya’da kurulan DÖHLER, Türkiye’de 1998 yılından beri içecek ve gıda endüstrisi için meyve ve sebze suyu konsantreleri, meyve püreleri, aromalar ve soslar üreterek, bu ürünlerin yurtiçi ve yurtdışında satışını gerçekleştiren, içerik sistemleri ve entegre çözümler sağlamada dünyanın önde gelen üretici ve tedarikçilerinden bir tanesidir. DÖHLER, çok çeşitli kültürel geçmişe, ülkelere ve yaş gruplarına ait 5.000'den fazla çalışanla, 130’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Doğayı ve yenilikçi teknolojileri başlangıç noktası olarak kullanarak, müşteriler ve tüketiciler için gerçek katma değer yaratmak amacıyla her zaman bir adım daha ileri gitmektedir. Bu standart, verdiğimiz söze de yansıyor: “Hayata Yeni Fikirler Katarız.”

Çalışanlar ne diyor?

Burayı benim için mükemmel bir işyeri yapan en önemli özellik; verilen emeğin ve sıkı çalışmanın görünür olmasıdır. Yöneticilerimiz yaptığımız işleri görür, takdir eder ve işimizi sahiplenmemize izin verirler. Emeğimin karşılığını aldığımı ve her gün kendimi daha da geliştirdiğimi hissediyorum.
Serra Özdemir
Satış Yöneticisi

Yönetici yorumu

Katıldığımız ilk senede Great Place To Work unvanını almış olmak bizi hem çok sevindirdi hem de gururlandırdı. Bu yolculuk bize tüm ekibin gösterdiği girişimci ruh, özveri, kuvvetli iletişim ve her zaman daha fazlasına talip olması ile beraber her şeyi başarabileceğimizi bir kez daha hatırlattı. Great Place To Work unvanına sahip olmak İyi'den Mükemmel şirkete dönüşme yolculuğumuzdaki en önemli kilometre taşlarımızdan bir tanesidir.
Ömür Coşar
İK Direktörü

Takip et

© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC