Fevzi Gandur Group

Sektör
Taşımacılık / Paket ve Yük Taşımacılığı
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
1948
Çalışan sayısı
250
Web sitesi
             
Şirket Tanıtımı
Denizcilik ve lojistik sektöründe, güçlü değerlerimiz ve piyasadaki mükemmel itibarımızla neredeyse 70 yıldır var olan bir aile şirketiyiz. İş ortaklarımız ve müşterilerimizle ilişkilerimizi karşılıklı güven ve iş mükemmeliyeti üzerine kurarız. Uzun vadeli ilişkilere değer veririz. Kendimizi bir ulaştırma şirketi olarak değil, iş problemlerine çözüm üreten bir şirket olarak görüyoruz. Misyonumuz, tedarik zincirlerini piyasadaki rekabet güçlerini artırmak için kullanmak isteyen şirketlerin seçtiği iş ortağı olmaktır.

Çalışanlar ne diyor?

Fevzi Gandur'u benim için mükemmel kılan şey nedir diye sordular. Hiç düşünmediğimi farkettim. Ama aynı şeyi ailem için sorsalar onun için de cevabım aynı olurdu. Bir şirketi ailem gibi kanıksamışsam benim için mükemmeldir.
Cem Demir
Operasyon Müdürü

Geliştirme projelerimizden öne çıkanlar


Yenilikçi Öncüler

Çalışanlarını emekleri için takdir edip özel hissetmelerini sağlayan Fevzi Gandur Lojistik’te, Yenilikçi Öncüler önderliğinde her iş biriminin kendi sonuçlarını çalışanlarıyla tartıştıkları ve çalışanların isteğiyle önlemler aldıkları toplantılar gerçekleştirilmektedir. Yöneticilerin ekiplerine ne şekilde takdir edilmek istedikleri sorusunu sormalarını sağlanıp şirket çapında bir takdir tanımı yapılmaya çalışılmaktadır.

Yönetici yorumu

Güven kültürü, olumlu bir iç atmosfer sağlıyor. Insanlar, gizli ajandaların olmadığı bir ortamda güvende hissediyor ve olumsuz yargılanabileceğinden korkmadan yeni şeyler deneyebiliyor. Bu da yaratıcılığı teşvik ediyor. Tüm konuların mantık ve adalet çerçevesinde ele alındığı bir ortamda insanlar rahat hissettikleri için, iyi fikirler üretebiliyorlar.
Cemil Gandur
CO-CEO
© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC