Magna Gümrük Müşavirliği

Sektör
Profesyonel Hizmetler / Danışmanlık - Yönetim
Yer:
İstanbul
Kuruluş tarihi
2006
Çalışan sayısı
72
Web sitesi
             
2019 Türkiye'nin En İyi İşvereni
Şirket Tanıtımı
Tedarik zincirinin en önemli adımında  müşterilerine sunduğu çözümler ve hizmetlerle farklılaşan MAGNA, müşterileri için “stratejik bir iş ortağıdır.”Kurulduğu 2006 senesinden bu yana gerek insana yaptığı yatırım, gerek teknolojik alt yapısı ve iş süreçleriyle farklılaşan MAGNA’nın başarısı altında yatan en önemli faktör ise  hiç kuşkusuz “Ekip Ruhudur”. Sürdürülebilirlik  ilkesi çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş paydaşlarımıza ve topluma değer kattığımız için çok mutluyuz.

Çalışanlar ne diyor?

Bence çalışma hayatındaki en önemli faktör, işini, iş yerini ve çalışma ortamını sevmen… Sabahları işe mutlu gelip çalışma ortamınızda eğlenerek çalışabiliyorsanız mükemmel bir iş yerine sahipsiniz demektir. Magna tam da böyle bir şirket , bir aile… Sevildiğinizi hissedebildiğiniz, birbirinize güvenebildiğiniz,  birlikte güzel başarılara adım attığımız ve daha da güzel yerlere imzamızı bırakabileceğimiz mükemmel bir şirket…”
Zeynep Demirbilek

Yönetici yorumu

Bir şirkette;  istediğiniz kadar  yetenekli, çalışkan ve zeki insanları bir araya getirin, eğer o şirkette güven yoksa kalıcı  başarılar  elde etmeniz neredeyse imkansızdır. İşte MAGNA ‘da biz bunu başardık.  Sürdürülebilir başarımızın ardındaki en önemli faktör “güven kültürü” üzerine inşa ettiğimiz ekip ruhumuz.Bizi biz yapan, birbirimize inanıyor ve güveniyor oluşumuz. MAGNA’da hem başarılı olmanın hem de mutlu olmanın keyfini süren bir aileyiz. 
Neşet Mahir Aydın
CEO
© Great Place To Work® Institute Türkiye. Tüm hakları saklıdır
made with by CIC